Spel-elektro s.r.o. Spel-servis s.r.o.
Rozvodné závody Továrny, Výrobní haly, Dílny, Obchodní domy, Skladové haly, Administrativní budovy, Úřady Nemocnice, Zdravotnické zařízení, Domovy pro seniory, Školy, Školky, Vzdělávací zařízení, Kulturní centra, Divadla, Kina Veřejné osvětlení, Obecní rozhlas, Parkoviště, Náměstí, Hřiště, Sportovní centra, Veřejné bazény, Historické objekty Bytové domy, Bytová jádra, Rodinné domy, Rekreační chaty, Garáže, Hotely, Penziony Slaboproud Silnoproud Ostatní služby

DT - Domácí telefony a videotelefony

Systém domácích telefonů slouží pro komunikaci uživatele s návštěvou stojící za branou, nebo za dveřmi objektu. Používá se převážně v soukromém sektoru (bytové domy, rodinné domy, kanceláře, ale i jiné objekty)

Poskytované služby:

  • Návrh systému, zpracování projektové dokumentacedomtelefon

  • Dodávka a montáž systému, rozšíření, modernizace systému

  • Správa stávajícího systému v bytovém domě

  • Servis, údržba, pravidelné kontroly a revize

  • Proškolení obsluhy, uživatelské manuály

KONSTRUKCE SYSTÉMU:

Domácí telefon

Hlasová komunikace mezi tablem vně objektu a telefonem umístěným v objektu. Možnost otvírání vrátek nebo dveří pomocí tlačítka na telefonu. Slouží také pro komunikaci mezi více telefony v objektu s možností individuálního vyzvánění.

videotelefon

Domácí videotelefon

Hlasová a video komunikace mezi tablem vně objektu a videotelefonem. Systém je stejný jako domácí telefon (viz výše). S rozdílem umístění kamery na table a monitoruv telefonu.

Zvonek

jednoduchý systém pro akustickou signalizaci od dveří nebo branky. Jedná se o tablo s tlačítkem propojeným do zvonku umístěným uvnitř objektu. Účastníci nemohou mezi sebou komunikovat.

Kombinace 

Možnosti kombinace jednotlivých systémů např. v bytovém domě. (Byt č. 1 domácí telefon, byt č. 2 – videotelefon, byt č. 3 – zvonek, Venkovní tablo je centrální pro všechny byty).

Speciální systémy

Pro domovy důchodců, bytové domy s obsluhou, azylové domy apod. Signalizace od tabla je připojena do prostoru služby recepce a po nahlášení návštěvy obsluha v recepci komunikuje s konkrétním uživatelem jednotky.

Další možnosti

  • Domácí telefony nebo videotelefony se sluchátkem nebo HAND FREE (hlasitý bez sluchátka)
  • Tlačítkové panely (různé typy, ANTIVANDAL provedení, možnost vestavby do poštovní schránky apod.)
  • Při umístění do otevřeného prostoru (venku) možnost osazení stříšky proti povětrnostním vlivům
  • Možnost osazení tabla pod omítku, na omítku, do rohuOtevírání vrátek nebo dveří pomocí elektromagnetického zámku nebo připojení do systému pojezdu vrat a bran (viz pohony bran)

Typy systému

 Naše firma instaluje převážně systémy URMET DOMUS. Jejich parametry splňují požadavky jak na design a kvalitu a hlavně bezporuchovost systému. Dále spravujeme stávající systémy TESLA Stropkov, instalované ve většině bytových domů na území ČR.

URMET